Ålesund og Omegn CK

2010

2010

Resultatliste Ålesundsrittet 16. mai 2010

 

TURKLASSER

 

Stnr Etternavn Fornavn Klubb/bedrift Klasse Tid

28 Haddal Berta K40-49 03:07:34


51 Bjørsvik Morten                        Molde CK                 M15-16 02:05:45


59 Eliassen Kristian                     Molde CK                 M17-19 02:05:45
58 Eliassen Vegard                     Molde CK                 M17-19 02:05:45
67 Flåten Sivert                            Rauma SK                M17-19 02:05:45
33 Foldal Andreas                        Ørsta Sykkelklubb   M17-19 02:05:45
4 Husøy Elias Rød                        Molde CK                 M17-19 02:05:45
30 Myklebust David D.                 Ørsta sk                    M17-19 02:05:45
66 Rød Bjarte                                Nesset CK                M17-19 02:05:45
62 Øie Geir Marius                       Stordal IL                   M17-19 02:05:45
22 Djupvik Ørjan                            Ulstein og Omegn SK M17-19 02:25:43
18 Risa Ole Johan                        Sykkylven SK               M17-19 BRUTT
42 Knutsen Eirik                            Ulstein og Omegn SK M17-19 BRUTT


48 Godegjord Børge                     Molde CK                     M20-29 02:03:16
68 Flåten Martin                             Rauma sk                     M20-29 02:05:45
45 Godø Vegard                            Spirit of Storfjord         M20-29 02:05:45


56 Birkeland Christian                  ÅOC                               M30-39 02:05:45
50 Bolstad Fredrik                                                                M30-39 02:05:45
3 Fallingen Kjetil                             Ottadalen SK                M30-39 02:05:45
14 Fiskarstrand André                   ÅOC                              M30-39 02:05:45
47 Kragseth Stig Ronny                Team Hercules             M30-39 02:05:45
10 Kurseth Eldar Jarle                   Sykkylven SK               M30-39 02:05:45
53 Leirvoll Jørund R.                       Nesset                          M30-39 02:05:45
57 Linga Per Steinar                      Ekornes BIL                 M30-39 02:05:45
6 Roberts Urka                                Ulstein og Omegn SK M30-39 02:05:45
55 Slinning Cato André                  ÅOC                              M30-39 02:05:45
9 Sogge Robert                               Ekornes BIL                 M30-39 02:05:45
34 Ulvestad Terje                            Vestnes Varfjell            M30-39 02:05:45
21 Unhjem Øyvind                           SK Rye                         M30-39 02:05:45
63 Vik Alf                                         Tomrefjord IL                M30-39 02:05:45
65 Kravik Karl Erik                         ÅOC                              M30-39 02:20:45
13 Valderhaug Håvard                   Molde CK                     M30-39 02:24:14
38 Fagerhol Øyvind                        Sula Sykkelklubb         M30-39 02:25:49
15 Sviggum Stig Robert                 ÅOC                             M30-39 02:25:49
17 Brune Hans-Erik                         Team Hercules           M30-39 02:27:41
69 Nørve Tommy                              Ålesund Roklubb        M30-39 02:34:30
8 Langdal Ole                                   Ekornes BIL                M30-39 02:40:17
60 Drønnesund Frank                     ÅOC M30-39               BRUTT

 

Ålesund og Omegn CK

v/Terje Dyb

Trollhaugane 2

6050 Valderøya

styret.aaoc@gmail.com

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift